WSPÓŁPRACA

Dołącz do naszego zespołu.

Jeśli chcesz odmienić swoje życie, zdobyć nowe doświadczenia i zawód to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Wykorzystaj szansę, sprawdź się. Wyślij swoje CV w języku polskim już dziś.

Aktualne stanowiska:

DORADCA KREDYTOWY

SPECJALISTA D/S UBEZPIECZEŃ

Zadania

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • zapewnienie obsługi klienta według najwyższych standardów
  • pozyskiwanie i profesjonalna  obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
  • umiejętność budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientem

Wymagania

  • wykształcenie min średnie
  • determinacja w realizacji celów
  • niekaralnośc angielska i polska
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w sektorze kredytowym
  • możliwośc indywidualnego rozwoju
  • profesjonalny system szkoleń
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy pełny pakiet szkoleń przygotowywujący do wykonywania nowego zawodu

Proszę, wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz List Motywacyjny w języku polskim na adres: rekrutacja@gotowka.org.uk

Kredyty gotówkowe dla Polaków w UK. Wszystkie prawa zastrzeżone © IN-Vest Dom Kredytowy, ul. Rzeczna 5, 33-300 Nowy Sącz NIP 7343300751 REGON 360036453